Skip to content

Budownictwo i architektura : Cadogan Café Winning Proposal / NEX

2 lata ago

389 words

Dzięki uprzejmości NEX NEX wygrał niedawno konkurs projektowy Cadogan Café, organizowany przez Malcolma Reading Consultants.
Projekt o wartości 2 milionów euro na nową kawiarnię, która będzie znajdować się w pobliżu wejścia do galerii Saatchi na placu Księcia Yorku w Chelsea, jest organiczną zwiniętą formą.
Ich konstrukcja posiada taras na dachu i zawiera pomysłową szklaną ścianę, która unosi się i opada w zależności od pogody.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Powszechnie uważany za wschodzące życie, NEX ujrzał silny opór ze strony finalistów Architecture 00, Carmody Groarke, Duggan Morris Architects, Pernilla Ohrstedt & Sarah Price Landscapes oraz TaylorSnell.
Hugh Seaborn, dyrektor naczelny Cadogan Estate, powiedział: Jury zyskało dzięki projektowi NEX, który łączy w sobie funkcjonalność z poczuciem eleganckiego samozniszczenia.
ich budynek będzie elegancki, pomysłowy i zabawny.
Myślimy, że zaintryguje przechodniów i stanie się mini-punktem na drodze króla.
Z niecierpliwością czekamy na współpracę z zespołem podczas opracowywania projektu do planowania.
Dzięki uprzejmości NEX Malcolm Reading, organizator konkursu i przewodniczący Jury, skomentowali:.
Jury zaangażowało się w architektoniczną dyskusję z zespołami, które znacznie przekroczyły wytyczne.
Ta konkurencja była wyjątkowa w tworzeniu różnorodnych, kreatywnych rozwiązań, ale mimo to doszliśmy do jednomyślnej decyzji.
Dyrektor NEX, Alan Dempsey, powiedział, że ta praktyka cieszyła się z wygranej, Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze propozycje nowej kawiarni Cadogan zostały wybrane jako zwycięzca w tej trudnej walce.
Odpowiedź była trudna i byliśmy zafascynowani możliwością mieszania rozrywki i wykorzystania przestrzeni publicznej w tak skoncentrowanej formie.
model 01 Po dokładnej analizie byliśmy przekonani, że najlepszym podejściem była architektura, która współgra z dziedzictwem architektonicznym witryny, a jednocześnie zapewnia nowoczesną przestrzeń, która zapewnia elastyczność przez cały rok.
To był najlepszy konkurs, w którym weszliśmy, i bardzo cieszymy się na współpracę z Cadogan Estate i zaprojektowanie z nimi dialogu na odnowioną kawiarnię i plac Duke of York Square.
model 02 Prowadząc zespół, w skład którego wchodzą AKT II, Equals Cost Consultants, Atelier 10, DHA Design i The Enterprise Collective na University of the Arts Chelsea, Nex będzie teraz współpracować z Cadogan Estate w celu opracowania projektu nowej kawiarni.
Plan strony
[podobne: egbud, chromadruk, rurgaz ]

Powiązane tematy z artykułem: chromadruk egbud rurgaz