Skip to content

Nowoczesna architektura : Aktualizacja: ABI Listopad

2 lata ago

398 words

National Architectural Growth za pośrednictwem Kermit Baker dla AIA Jak już wspominaliśmy we wrześniu, indeks Billings Architecture (ABI) odnotował niewielki wzrost z przesunięciem indeksu z 47,9 do 48,2 w sierpniu.
Teraz indeks pokazuje 52.0.
wzrost o 3 punkty w porównaniu z poprzednim miesiącem.
To wspaniała wiadomość dla naszego zawodu, ponieważ te rachunki są najsilniejszym punktem, jaki osiągnęliśmy od grudnia 2007 r.
W miarę zbliżania się Nowego Roku mamy nadzieję, że ten trend może stale rosnąć i przynieść dobrobyt na rok 2011; zwłaszcza od kiedy firmy w całym kraju.
od północnego wschodu na zachód.
zgłaszane wzrosty.
Jednak Nowy Rok przyniesie mieszane uczucia firmom, jak Kermit Baker, Hon.
AIA, główny ekonomista AIA, oświadczył w swoim raporcie ABI.
Zarówno firmy prywatne, jak i komercyjne / przemysłowe są bardziej optymistyczne pod względem warunków biznesowych w nadchodzącym roku.
Połowa firm w każdej grupie spodziewa się wzrostu przychodów w 2011 r.
W przeciwieństwie do tego prawie połowa firm instytucjonalnych spodziewa się spadku dochodów w nadchodzącym roku, a tylko 38 procent spodziewa się wzrostu ,.
stwierdził Baker.
Więcej informacji o ostatnim ABI po przerwie.
Jeśli chodzi o sektory budowlane, rachunki pokazują, że firmy instytucjonalne stopniowo się odbudowują, a firmy zajmujące się architekturą mieszkaniową całkiem dobrze radzą sobie z indeksem wynoszącym 54,2.
najwyższy od 2007.
podczas gdy firmy komercyjne i przemysłowe odnotowały spadek, a indeks spadł poniżej 50 po raz pierwszy od kwietnia.
Rozwój w różnych sektorach za pośrednictwem Kermit Baker dla AIA Jak wyjaśnił Baker, AIA zaczęła ostatnio zbierać informacje na temat trendów w nowo podpisanych umowach projektowych, przewidując, że będzie to służyć jako wiodący wskaźnik dla przyszłych rachunków projektowych.
W listopadzie mniej firm zgłosiło wzrost liczby nowo podpisanych umów projektowych, niż miało to miejsce w przypadku wzrostu faktur, więc obciążenia w firmach architektonicznych prawdopodobnie nie zaczną przyspieszać w najbliższych miesiącach.
Droga do naprawy była bardzo powolna, ale ważne jest, aby zauważyć, że stopniowo wzrastała ona w ciągu ostatnich kilku miesięcy.
Mamy nadzieję, że Twoje firmy spodziewają się wzrostu w Nowy Rok i będziemy Cię informować na bieżąco.
Rozwój projektu na 2011 r.
Za pośrednictwem Kermit Baker dla AIA.
Ten artykuł został dostrzeżony przez @stevenburns na Twitterze.
[podobne: egbud, telimena bydgoszcz, panele ścienne castorama ]

Powiązane tematy z artykułem: egbud panele ścienne castorama telimena bydgoszcz