Skip to content

Architektura i nowoczesne budownictwo – Marianne McKenna Zainwestowana jako Oficer Orderu Kanady

2 lata ago

360 words

Marianne Mckenna, OAA, FRAIC, AIA, OC, partner założycielski KPMB Architekci.
Ann Marsden (CNW Group / KPMB Architects) Gubernator Generalny Kanady, David Johnston, obdarzył Oficera Orderu Kanady.
jeden z najwyższych wyróżnień w Kanadzie.
do architekta z Toronto, Marianne McKenna z Kuwabara Payne McKenna Blumberg Architects.
Podobnie jak w przypadku Orderu Imperium Brytyjskiego w Wielkiej Brytanii i Kennedy Center Honors dla artystów z USA, nagroda ta uznaje Kanadyjczyków za całe życie za wybitne osiągnięcia, poświęcenie dla społeczności i służbę dla narodu.
Biuro Sekretarza Generalnego Gubernatora oświadczyło: Marianne McKenna, OC, stworzyła architekturę, która wzbogaca doświadczenia publiczne.
Jest współzałożycielem KPMB Architects, odpowiedzialnym za wiele innowacyjnych struktur, w tym uznaną salę koncertową Koerner Royal Conservatory of Music w Toronto.
Niezależnie od tego, czy projektuje zintegrowany kampus dla Uniwersytetu Concordia w centrum Montrealu, czy zrównoważoną ekologicznie wytwórnię Jackson-Triggs w Niagara-on-the-Lake, jest zaangażowana w tworzenie budynków, które wplatają się w tkankę społeczności.
Od czasu założenia KPMB Architekci, McKenna zaprojektowała i wyreżyserowała różnorodne międzynarodowe projekty w dziedzinie kultury, biznesu, edukacji i nauki.
Niektóre z jej najbardziej znaczących dzieł to Królewskie Konserwatorium TELUS Centre for Performance and Learning w Toronto oraz pionowy kampus biznesu, inżynierii i sztuk wizualnych na kampusie Uniwersytetu Concordia w Montrealu.
W 2010 roku absolwenci z Montrealu i absolwenci Yale zostali uznani za jedną z 100 najbardziej wpływowych kobiet w Kanadzie.
Po 25 latach wyjątkowej pracy jej wpływ na świat architektury nadal rośnie wykładniczo.
Po zainwestowaniu Marianne McKenna oświadczyła: Dla każdego Zakonu Kanady jest tysiąc osób, które poświęcają swoje życie, aby uczynić nasz kraj lepszym.
Jestem głęboko wdzięczny za ten zaszczyt, który będzie służyć jako codzienne przypomnienie, aby skupić się na tworzeniu architektury, która kultywuje innowacje, kreatywność i budowanie społeczności.
Od czasu ustanowienia nagrody w 1967 r.
Odbiorcami medalu byli Margaret Atwood, Phyllis Lambert, Joni Mitchell, Mordecai Richler, Christopher Plummer i Frank Gehry, FAIA.
Możesz zobaczyć wybór KPMB Architekci.
pracuj tutaj na Blogu.
przez Canadian Architect, Architect Magazine
[podobne: egbud, panele ścienne castorama, łęcz trans rozkład ]

Powiązane tematy z artykułem: egbud łęcz trans rozkład panele ścienne castorama