Skip to content

Budownictwo i architektura : Nieformalne City of Century XXI & amp; Measure of Man / Measure of Architecture Exhibitions / Austin-Smith: Lord

2 lata ago

439 words

Fabio Knoll Po głośnym sukcesie w Aedes Gallery w Berlinie, międzynarodowa praktyka projektowa Austin-Smith: Lord przenosi nieformalne City of Century XXI i Measure of Man / Measure of Architecture wystaw do Londynu w Anglii, rozpoczynając od konferencji tylko z zaproszeniem 19 stycznia a następnie ich publiczna wystawa otwarta od 20 stycznia do 25 lutego.
Impreza odbędzie się w The German Gymnasium, 26 Pancras Road, London N1C 4TB Więcej zdjęć i opis wydarzenia po przerwie.
Opracowane przez Aedes Network Campus Berlin i miasto S.
O Paulo, nieformalne miasto Century XXI przedstawia wizję przyszłości.
Favelas.
w Sao Paulo, Brazylia.
Miasto S.o Paulo aglomeruje ponad 1500 slumsów i jest ogromnym wyzwaniem, aby przekształcić je w dzielnice zintegrowane z terytorium, rzeczywistość wspólna dla prawie wszystkich metropolii na wszystkich kontynentach.
Wystawa prezentuje wyniki różnych współpracy między Brazylijczykami i międzynarodowymi architektami, wykorzystując alternatywne technologie dla wody, ścieków, energii, kontroli erozji i transportu, a także propozycje dotyczące mieszkań, infrastruktury i parków.
.
Fabio Knoll W przeciwieństwie do koncepcyjnego podejścia nieformalnego miasta, budowane lub proponowane projekty prezentowane na wystawie Measure of Man / Measure of Architecture (kuratorowane przez międzynarodowe forum Aedes East for Contemporary Architecture NPO) obrazują rosnącą globalną odpowiedzialność w architekturze i urbanistyce , szczególnie w krajach rozwijających się lub regionach borykających się z trudnym środowiskiem naturalnym.
W oparciu o obserwacje wzorców i potrzeb życia tubylczego, projekty te rozwinęły wnikliwe, praktyczne rozwiązania i nowe typologie w celu zwiększenia potencjału społecznego, edukacyjnego i ekonomicznego, oferując jednocześnie lokalną odpowiedź na globalne wyzwania, takie jak migracja, ubóstwo lub zrównoważony rozwój energetyczny.
.
Fabio Knoll Austin-Smith: Lord rozpocznie wystawę w niemieckim Gymnasium, 26 Pancras Road, London N1C 4TB 19 stycznia, z półdniową konferencją (tylko za zaproszeniem).
Wśród prelegentów znajdą się: Áine Ryan.
Aedes Network Campus Berlin; Elisabete França.
SEHAB, Departament Mieszkalnictwa, Miasto S.o Paulo; Eike Roswag.
Ziegert, Roswag, Seiler Architekten Ingenieure, Berlin; David Satterthwaite.
Międzynarodowy Instytut Środowiska i Rozwoju / Senior Fellow, Human Settlements Group / Team Leader, Urban Poverty & Local Organizations oraz Felipe Hernandez Wykładowca na University of Cambridge.
.
Fabio Knoll Po tym wydarzeniu odbędzie się seria wykładów lunchowych w dniach 20-21 i 25 stycznia, które będą otwarte dla publiczności.
Wśród prelegentów znajdą się: Áine Ryan; Eike Roswag; Ricardo de Ostos.
NaJa i deOstos; London Metropolitan University.
Impreza jest sponsorowana przez S.
O Paulo Municipality, Aedes Berlin i Kings Cross Central.
.
Fabio Knoll Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia i rezerwacji można znaleźć tutaj.
[więcej w: bfashion, chromadruk, wiązanie cementu ]

Powiązane tematy z artykułem: bfashion chromadruk wiązanie cementu