Skip to content

Budownictwo i architektura : Podsumowanie AD: większość artykułów z tweetów z 2010 r

2 lata ago

391 words

Wczoraj przedstawiliśmy nasze najbardziej komentowane artykuły na rok 2010.
Dziś, po zakończeniu Round Ups, przedstawiamy nasze najbardziej tweetowane artykuły z 2010 roku.
Będąc jednym z najważniejszych mediów społecznościowych w dzisiejszym społeczeństwie, Twitter pozwala udostępniaj to, co chcesz zobaczyć swoim znajomym.
Po przerwie sprawdź artykuły, które najbardziej Ci się podobają! Aktualizacja: Shanghai Apple Store / Bohlin Cywinski Jackson przez Roya Zipsteina Jak pisaliśmy wcześniej w zeszłym tygodniu, najnowszy sklep Apple a Bohlin a Cywinski Jacksona (i pierwszy w Chinach!) Został otwarty 10 lipca.
Przez ostatnie pięć lat fotograf Roy Zipstein dokumentowałem sklepy, podróżując do Ameryki, Europy, Azji, a nawet Australii, aby podkreślić kunszt eleganckich struktur.
Podobnie do tego, w jaki sposób pewien architekt musi przejawiać filozofię estetyczną i technologiczną Apple a w formie zbudowanej, potrzebny jest pewien rodzaj fotografa, aby uchwycić tę istotę na filmie (czytaj dalej.) Incepcja: Architektura umysłu Nowy Jork .
fala gorąca dała nam idealną wymówkę, aby uciec się do fajnego kina na kilka godzin, aby sprawdzić najnowszą produkcję Christophera Nolana, Incepcja (nie martw się, wygraliśmy.
t zepsuć film dla ciebie, po prostu chcemy podzielić się przemyśleniami na temat tego bardzo architektonicznego filmu) (czytaj więcej.) Tangga House / Guz Architekci Dom jest współczesną interpretacją tradycyjnego dziedzińca, położonego wokół centralnego zielonego dziedzińca z podwójnymi schodami wysokości i wejściem do strefy formowania centralny punkt projektu.
Plan w kształcie litery L tworzy otwarte przestrzenie, które zachęcają do naturalnej wentylacji i oferują rezydentom widoki na dziedziniec na werandę, ogród na dachu i dalej (czytaj więcej.) Brutalizm w Wielkiej Brytanii Brutalizm jest terminem wymyślonym, by opisać często budowaną architekturę z betonem w latach 50.
i 60.
XX wieku (z późniejszym odrodzeniem).
Jestem fotografem architektury, a moja fascynacja tymi konkretnymi budynkami doprowadziła mnie do udokumentowania wielu z nich w całej Wielkiej Brytanii (trwający projekt) (czytaj więcej.) UAP + Ned Kahn do tworzenia kompozycji kinetycznych dla sztuki międzynarodowej w Brisbane Airport studia projektowe Urban Art Projects (UAP) ogłosiły współpracę z artystą Nedem Kahnem i Brisbane Airport Corporation (BAC) w celu przekształcenia krótkoterminowego parkingu wielopoziomowego Brisbane w nowym terminalu krajowym w ośmiopiętrową kinetyczną publiczność projekt artystyczny (czytaj więcej.)
[więcej w: rurgaz, emet impex, ciasto wapienne cena ]

Powiązane tematy z artykułem: ciasto wapienne cena emet impex rurgaz