Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

2 lata ago

354 words

W okresie świąt Bożego Narodzenia, przegapiłeś kilka świetnych artykułów, które opisaliśmy w zeszłym tygodniu.
Trzy wspaniałe projekty, klasyczny i nasz drugi przewodnik po mieście, po przerwie.
San Josemaría Escrivá Church / Javier Sordo Madaleno Bringas Ośrodek szkoleniowy Church and Santa Fe, poświęcony Josémaria Escrivá Balaguer, znajduje się w zachodniej części Mexico City, w miejskim kontekście niedawno ukończonych projektów.
Ukończenie tego projektu owocuje odzyskaniem przestrzeni miejskiej, dosłownie podporządkowanej śmieciem tworzącemu reprezentację wartości społecznych i kulturowych, które stały się symbolem miasta (czytaj więcej.) Aktualizacja: Metropol Parasol / J.
Mayer H.
Architects Spring 2011 oznacza otwarcie.
Metropol Parasol ., przebudowy Plaza de la Encarnación w Sewilli, zaprojektowanej przez J.
MAYERA H.
Architekci.
Po zakończeniu prac betoniarskich w 2008 r.
Parasole są obecnie w budowie.
Odwiedzenie strony w tej chwili daje imponującą wyobraźnię o ostatecznym wymiarze i wyglądzie (czytaj więcej.) Przewodnik po mieście w architekturze: Nowy Jork Seria z przewodnikiem po architekturze miejskiej powraca, w tym tygodniu z Nowym Jorkiem.
Chwyć szalik i czapkę i udaj się na ulice, aby zobaczyć wspaniałą architekturę Nowego Jorku.
Myślisz, że coś zostawiliśmy.
Dodaj swoje budynki w Nowym Jorku do naszych komentarzy poniżej (czytaj więcej.) Klasyka AD: Budynek Chryslera / William Van Alen W panoramie, która rozwinęła Nowy Jork jako cel dla architektów i wielbicieli miasta, budynek Chryslera Williama Van Alen można rozpoznać z dowolnej odległości, aby odróżnić styl i profil od otoczenia.
Z początkową intencją, aby stać się najwyższym budynkiem świata, pozostał tak przez jedenaście miesięcy, aż został przekroczony przez Empire State Building w 1931 roku (czytaj dalej.) KCN Office / Atelier Cosmas Gozali Cechą szczególną tego budynku jest jego nietypowy kształt i lokalizacja.
Aby przedstawić wizerunek firmy żeglugowej, architekt eksplorował i pracował tak, jak artysta tworzyłby rzeźbę.
Futurystyczna koncepcja budynku, z grą ciężkości i lekkości w składzie masy, daje początkową ideę lądowania statku kosmicznego na skalistej powierzchni planety (czytaj więcej.)
[przypisy: colorata wilkowice, sławbud, chromadruk ]

Powiązane tematy z artykułem: chromadruk colorata wilkowice sławbud