Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Closet House / Consexto

2 lata ago

291 words

Architekci: Consexto Lokalizacja: Matosinhos, Portugalia Obszar projektu: 44 m2 Rok budowy: 2009.
2010 Zdjęcia: Amândio Neto Dom z szafy powstaje z potrzeby przekształcenia 44m2 w domu bardzo użytecznym i znośnym.
Ma pięć przestrzeni, z których dwie są całkowicie elastyczne i nadają się do przekształcenia w wyniku przesunięcia obudowy / ściany, w drewnie z naturalnym wykończeniem, co zapewnia przestrzeń z pomieszczeń mieszkalnych i pomieszczeń o różnych rozmiarach i różnych zastosowaniach.
LIKWIZJA, cała związana technologia automatyzacji sprawia, że możliwe, że wspólna przestrzeń, oprawiona w różne działania i codzienne czynności.
Z jednej strony szafka / ściana służy jako szafa sypialna, z drugiej strony podnosi rozkładany stół, mini-bar i zintegrowane kino domowe.
.
Amândio Neto Jest jednak przejście, gdy obszar życia staje się największy, być w stanie uzyskać dostęp do wyższej niszy, gdzie łóżko jest.
Ta opcja pozwoliła na zwiększenie całkowitego obszaru obwodu w celu przechowywania i umieszczania wbudowanego wyświetlacza LCD.
Opłacalność przestrzeni w połączeniu z technologią była głównym problemem w całym projekcie; Kuchnia i toaleta są wyposażone w szafki, które łączą się i automatycznie wsuwają w ścianę, lustra z monitorowanym wyczerpaniem, idealne na małe tereny podmokłe i bez naturalnej wentylacji.
Wszystkie urządzenia elektroniczne, a także naturalne i sztuczne oświetlenie, są w pełni kontrolowane przez zastosowany system automatyki domowej.
Gwarancja efektywności energetycznej była jedną z głównych kwestii.
.
Amândio Neto Dom szafy przyszedł, aby udowodnić, że możliwe jest zamieszkiwanie w małych przestrzeniach z odrobiną wygody, wyrafinowania i inteligencji największych.
szczegółowy plan sypialni
[hasła pokrewne: chromadruk, łęcz trans rozkład, castorama legnica ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama legnica chromadruk łęcz trans rozkład