Skip to content

Budownictwo wczoraj i dzis : Propozycja przebudowy Centrum Konwencji Adelaide / Hassell

2 lata ago

226 words

Hassell Architekci: Hassell Lokalizacja: Adelaide, Australia Południowa, Australia Zespół projektowy: Hassell, W & G, WSP Lincolne Scott, Synergy, ARUP, Village Well Rok wydania: 2010 Zdjęcia: Hassell W przededniu wyborów do rządu Australii Południowej w 2010 roku, Premier Australii Południowej i minister turystyki ogłosił i zamiar przebudowy centrum kongresowego Adelaide (ACC).
Rozmiar, elastyczność i wymagania techniczne obiektów konferencyjnych nadal rosną i dostosowują się, co oznacza, że ACC musi się rozwijać i rozwijać.
.
Hassell Rząd Australii Południowej ogłosił następnie otwarty konkurs na projekt przebudowy Centrum Konferencyjnego w Adelajdzie.
.
Hassell Zaangażowanie publiczne i dostęp dla pieszych z miasta do rzeki w centrum kongresowym nie jest idealny, a brak aktywnych miejsc publicznych sprzyja uśpieniu brzegu rzeki.
Jest to niefortunna okoliczność, biorąc pod uwagę, że miasto Adelaide zostało zlokalizowane w celu skorzystania z jego rzeki.
W tej chwili powiązania z rzeką są prawie nieistniejące.
Ten warunek pojawia się przy.
Kursach.
do typowych miast nadbrzeżnych, gdzie nabrzeże stało się centrum i atrakcją.
Pomysł ponownego połączenia miasta z nabrzeżem był jedną z głównych kwestii propozycji HASSELL.
Kulturowo, to wzmacnia lokalne rdzenne społeczności, lud Kaurna, wiarę, że jasne gwiazdy Drogi Mlecznej są odbiciem wielu obozowych pożarów rozciągniętych wzdłuż rzeki Torrens ..
.
Hassell
[więcej w: chromadruk, rurgaz, łęcz trans ]

Powiązane tematy z artykułem: chromadruk łęcz trans rurgaz