Skip to content

Nowoczesna architektura : 2011 Topaz Medalion / Larry Speck, FAIA

2 lata ago

314 words

Specjalne podziękowania dla naszego czytelnika, Johna, za poinformowanie nas o Medalie Topaz 2011, który został ostatnio nagrodzony przez Larry ego Specka, FAIA z University of Texas-Austin.
Medalion, przyznany przez AIA / ACSA wybitnemu pedagogowi architektury, który był zaangażowany w nauczanie przez co najmniej dekadę, uznał Speck za jego pedagogiczne sposoby i jego zdolność do tworzenia architektury – dostępnej i niezbędnej dla szerokiej społeczności studentów.
.
Więcej o Speck i Medalie po przerwie.
Wykształcony w MIT i zdobywający stopnie naukowe w dziedzinie architektury i projektowania oraz zarządzania w ciągu zaledwie pięciu lat, Speck otworzył prywatną praktykę projektową w Austin, zanim został dziekanem UT Austin School of Architecture w 1992 roku.
Na University of Texas-Austin, Speck.
S wiedza adepta uczyniła go wpływową postacią na kampusie, a jego zajęcia przyciągają do swoich zajęć kierunki architektury i nie-architektury.
Prawdę mówiąc, prawie 10 procent 35 000 studentów uniwersyteckich UT Austin wzięło co najmniej jedną z klas Speck – więcej niż jakikolwiek inny profesor z kampusu.
Specjalizacja Speck przygotowuje nie tylko następną generację studentów architektury, ale także stara się uczyć nowej generacji klientów i użytkowników architektury, dlaczego architektura i design mają znaczenie..
Jego wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w edukację i architekturę sprawiły, że podziwiał go zarówno uczeń, jak i współpracownicy.
Po zachęceniu studenta architektury do kontynuowania studiów, tego studenta.
Reed Kroloff.
urósł, by w końcu zostać współpracownikiem Specks.
.
Ten sposób patrzenia na świat.
Nie sprawiają, że osoba pasuje do formy, tworzy formę dopasowaną do osoby.
Właśnie to sprawia, że Larry Speck jest tak znakomitym pedagogiem.
On z natury rozpoznaje potencjał osoby i próbuje ją odblokować.
Krótko mówiąc, jest optymistą, a po prostu nie ma ich wystarczająco dużo.
wyjaśnił Kroloff.
Przeczytaj więcej na temat nagrody tutaj.
[podobne: rurgaz, colorata wilkowice, ciasto wapienne cena ]

Powiązane tematy z artykułem: ciasto wapienne cena colorata wilkowice rurgaz