Skip to content

Nowoczesna architektura : Studio Woliatta Village / Ethiopia

2 lata ago

347 words

Dzięki uprzejmości Ethiopia Studio Woliatta Village to wspólny projekt zaprojektowany przez Ethiopia Studio, jedenastu absolwentami ASU prowadzonymi przez praktykującego architekta.
Projekt obejmuje sierociniec, kaplicę, klinikę medyczną i pensjonat dla społeczności Soddo w Etiopii, w Afryce.
Więcej zdjęć, wideo i informacje po przerwie.
W celu zanurzenia dojrzewających architektów i architektów architektury krajobrazu w.
Autentyczność.
.
Ta współpraca zaprowadziła uczniów głęboko w rzeczywistość, gdzie mogli osobiście doświadczyć rozpaczliwych potrzeb społeczności w rozwijającym się świecie.
EthiopiaStudio skupiło się na badaniach, kompleksowym opracowaniu i zaprojektowaniu budynku sierocińca, kaplicy, kliniki medycznej i pensjonatu dla społeczności Soddo (położonej 350 kilometrów na południe od stolicy Addis Abeby) w Etiopii, w Afryce.
We współpracy z amerykańską, niedochodową organizacją działającą obecnie w społeczności, EthiopiaStudio opracowało plan zagospodarowania przestrzennego, projekt architektoniczny i krajobrazowy oraz komplet dokumentów konstrukcyjnych do natychmiastowej budowy tych rozpaczliwie potrzebnych obiektów, aby wesprzeć społeczność ubóstwo i głód.
Dzięki uprzejmości Ethiopia Studio Celem tego wspólnego studium projektowego jest podkreślanie rzeczywistości, przetrwania i nadziei poprzez projektowanie; syntezowanie i przenoszenie typowych cech pracy naukowej.
EthiopiaStudio funkcjonowało zasadniczo jak prawdziwy zespół projektowy, w którym członkowie zespołu mieli zróżnicowane, integralne i konieczne obowiązki, które służyły całemu zespołowi, a ostatecznie – potrzebom klienta.
Projekt, Wolaitta Village, zostanie zbudowany z lokalnych materiałów w sposób, który uhonoruje rdzenną kulturę regionu Wolaitta.
Budowa zostanie wykonana przez etiopskich budowniczych i rzemieślników; obiekty będą obsadzone przez miejscowych Etiopczyków i zapewnią zatrudnienie wielu osobom w społeczności; w ten sposób stwarzając nadzieję i szansę poprzez zaspokajanie rozpaczliwych potrzeb dzieci i społeczności.
elewacja Studio Etiopii to: Dusty Bodrero, Stacey Crumbaker, David Fowler, Arundhati Ghosh, Ashlee Grubbs, Tommy Huggins, Matt Ihms, Heather Landvatter, Morgan Pakula, Salvador Patino, Edward Scheletsky, kierowany przez architekta Jacka DeBartolo 3 AIA Consultants: Mark Rudow ( strukturalne), Doug Woodward (elektryczne), George Josephs (mechaniczne), Bob Atherton (cywilny)
[podobne: kwota mleczna olx, sławbud, rurgaz ]

Powiązane tematy z artykułem: kwota mleczna olx rurgaz sławbud