Skip to content

Nowoczesna architektura : Studio Woliatta Village / Ethiopia

11 miesięcy ago

347 words

Dzięki uprzejmości Ethiopia Studio Woliatta Village to wspólny projekt zaprojektowany przez Ethiopia Studio, jedenastu absolwentami ASU prowadzonymi przez praktykującego architekta.
Projekt obejmuje sierociniec, kaplicę, klinikę medyczną i pensjonat dla społeczności Soddo w Etiopii, w Afryce.
Więcej zdjęć, wideo i informacje po przerwie.
W celu zanurzenia dojrzewających architektów i architektów architektury krajobrazu w.
Autentyczność.
.
Ta współpraca zaprowadziła uczniów głęboko w rzeczywistość, gdzie mogli osobiście doświadczyć rozpaczliwych potrzeb społeczności w rozwijającym się świecie.
EthiopiaStudio skupiło się na badaniach, kompleksowym opracowaniu i zaprojektowaniu budynku sierocińca, kaplicy, kliniki medycznej i pensjonatu dla społeczności Soddo (położonej 350 kilometrów na południe od stolicy Addis Abeby) w Etiopii, w Afryce.
We współpracy z amerykańską, niedochodową organizacją działającą obecnie w społeczności, EthiopiaStudio opracowało plan zagospodarowania przestrzennego, projekt architektoniczny i krajobrazowy oraz komplet dokumentów konstrukcyjnych do natychmiastowej budowy tych rozpaczliwie potrzebnych obiektów, aby wesprzeć społeczność ubóstwo i głód.
Dzięki uprzejmości Ethiopia Studio Celem tego wspólnego studium projektowego jest podkreślanie rzeczywistości, przetrwania i nadziei poprzez projektowanie; syntezowanie i przenoszenie typowych cech pracy naukowej.
EthiopiaStudio funkcjonowało zasadniczo jak prawdziwy zespół projektowy, w którym członkowie zespołu mieli zróżnicowane, integralne i konieczne obowiązki, które służyły całemu zespołowi, a ostatecznie – potrzebom klienta.
Projekt, Wolaitta Village, zostanie zbudowany z lokalnych materiałów w sposób, który uhonoruje rdzenną kulturę regionu Wolaitta.
Budowa zostanie wykonana przez etiopskich budowniczych i rzemieślników; obiekty będą obsadzone przez miejscowych Etiopczyków i zapewnią zatrudnienie wielu osobom w społeczności; w ten sposób stwarzając nadzieję i szansę poprzez zaspokajanie rozpaczliwych potrzeb dzieci i społeczności.
elewacja Studio Etiopii to: Dusty Bodrero, Stacey Crumbaker, David Fowler, Arundhati Ghosh, Ashlee Grubbs, Tommy Huggins, Matt Ihms, Heather Landvatter, Morgan Pakula, Salvador Patino, Edward Scheletsky, kierowany przez architekta Jacka DeBartolo 3 AIA Consultants: Mark Rudow ( strukturalne), Doug Woodward (elektryczne), George Josephs (mechaniczne), Bob Atherton (cywilny)
[podobne: kwota mleczna olx, sławbud, rurgaz ]

Powiązane tematy z artykułem: kwota mleczna olx rurgaz sławbud